top of page
> ALR Yağ Azaltıcı Kokteyl

ALR Yağ Azaltıcı Kokteyl

alr.jpg

Sunum

Berrak, şeffaf, düşük viskoziteli solüsyon. 

Yoğunluk ; ph 6,5-7,5    1010- 1030 gr/ml

steril

sunum: 5 flakon/kutu

Tanım

Genele yayılmış ve lokalize olmuş selülit tedavisinde kullanılır. Azaltıcı ve yağ çözücü etkisiyle hücresel düzeyde etki eder. Yağ yakımını ve yağ hücrelerinin taşınmasını ( harekete geçirilmesini ) teşvik eder. Böylelikle yağ hücrelerinin boyutları azalır. Sonuç olarak vücut çizgilerini ve portakal görünümlü dokuyu iyileştirir. Drenaj ve detoksifiye ( arındırma ) etkisiyle vücut hacmi azaltılır.


Sonuçlar

• Portakal kabuğu görüntüsü azalır.

• Lokalize olmuş yağ kümelerini azaltır. Vücut hacmini azaltır. Ödemin atılıp sıvı birikimini azaltır.

• Vücut hatlarını yeniden şekillendirir. Daha esnek daha sıkı daha nemli bir cilt görünümü sağlar.

• Cilt gözeneklerini sıkılaştırır ve cildin dokusunu iyileştirir.Etken Maddeler

L- CARNITINE Amino acid :Yağyakımını hücresel düzeyde teşvik eder ve hızlandırır.

 

CAFFEINE :Lipase enzimini (yağ hücrelerinin çözülmelerinden sorumlu enzim) arttırarak yağların parçalanmasını sağlıyor. Adiposit (yağ hücresi) hücrelerde karbonhidrat girişini engelleyerek yağ fazlalığını sınırlandırır. Lenf dolaşımını teşvik eder, toksinlerin giderilmesini sağlıyor.

 

GLYCOLIC EXTRACT of CENTELLA ASIATICA (Ebegümeci özütü) :Dokulara çok iyi bir şekilde tamir ve yenilenme gücü verir. Fibroblastları ( bağ dokuları ) harekete geçirip canlandırarak cildin sağlığına kavuşmasını sağlar. Epidermisin elastikiyetini (esnekliğini) ve nemini arttırır.

 

GREEN TEA EXTRACT (yeşil çay ağacı özütü) :Cilt metebolizmasını harekete geçirir. Anti selülit etkisi. Anti againg (yaşlanma karşıtı) etki. Antioksidandır ve dolayısıyla serbest radikallerle savaşır.

 

ARTICHOKE LEAF FLUID EXTRACT (enginar yaprağı sıvısı özütü) :İdrar söktürücüdür. Lenfatik dranajı (kan dolaşımına bağlı atık sıvıların atılmasını sağlayan sistem) teşvik eder. Selülitin ve lokal yağların çözülmesine yardımcı olur. Peripheral (hücresel kan dolaşımı) dolaşımı arttırarak sıvı tutulmasını azaltır. Selülit görüntüsünü gözle görülür şekilde iyileştirir.

alr1.jpg
bottom of page