top of page
> Spa

Spa Line

AKDENİZE ÖZGÜ AKTİF BİLEŞENLER VEORYANTAL TEKNİKLERLE SAĞLIK VE DİNGİNLİĞİN YOĞUN HAZZINA DALIN
Cilt güzelliği ve bakımının sağlık ve zihinsel rahatlamayla buluştuğu nokta.

Akdeniz ürünlerinin kalitesi ve sağlık üzerindeki etkileri ile zarif ve sofistike oryantal kültürün cazibesi bütün dünyada çok iyi bilinmektedir. Anubis, oryantal tekniklerin uygulanmasında kozmetik kalitesini ve müşteri özenini en üst düzeye ulaştırarak ve cildin ihtiyaç duyduğu bütün tedavi aşamalarını kapsayarak bu iki konsepti SPA serisinde yenilikçi bir biçimde birleştiriyor : güçlendirme, cilt soyma, maskeler, nemlendirme ve besleme. Sadece cildi dinlendirmez, aynı zamanda duyuları uyararak içsel sağlık kazandırır.

sp1.jpg

Lemon Peeling Salt
Limon ve bitkisel yağlar ile peeling tuzları
E vitamini açısından zengin deniz tuzları ve yumuşak nemlendirici yağların mükemmel kombinasyonu. Pürüzlü ve kuru alanları iyileştirerek düzgün bir cilt rengi tonu sağlar. Aydınlık, daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt.

sp2.jpg

Red Fruit Plastic Mask
Kırmızı meyve özleri ile plastik maske
Antioksidan, sıkılaştırıcı ve nemlendirici plastik maske. C ve E vitamini açısındanzengin kırmızı meyve özleri, cildin
yaşlanmasını önlemeye ve cildin gençliğini korumaya yardımcı olur.

sp3.jpg

Rice Peeling
Üzüm çekirdeği yağı ile pirinç peelingi
Hücre yenilenmesini aktive eden kirleri temizleyen ve emen pirinç nişastası içeren yüz peelingi. Kızarıklık, hassas veya tahriş olmuş ciltler dahil tüm cilt tipleri için endikedir.

sp4.jpg

Aloe Vera Gel
Nemlendirici ve yenileyici jel
Son derece nemlendirici ve sakinleştirici jel. Saf aloe vera özüne dayalı formüle edilmiştir, kolayca emilir ve anında tazelik verir. Mükemmel yenileyici özellikler sağlar.

sp5.jpg

Theraphy Vital Oil
Canlandırıcı masaj yağı
Canlandırıcı masajlar için ideal, canlandırıcı, tonik ve canlandırıcı biberiye yağı. Özellikleri, kas ağrıları ve ağır bacaklarla savaşmaya ve hafifletmeye yardımcı olmak için faydalıdır.

sp6.jpg

Olive Cream
Zeytinyağlı masaj kremi
Pürüzsüzleştirici ve yumuşatıcı özelliklere sahip eksiksiz masaj kremi. Yüksek oranda zeytinyağı, vitaminler açısından zengin içeriği cildin savunma sistemini güçlendirir. Nemlendirir ve derinlemesine besler.

sp7.jpg

Sesam Oil
Besleyici ve nemlendirici bitkisel yağ
Temizleyici, detoksifiye edici ve nemlendirici özelliklere sahiptir. Cilde hızla nüfuz ederek pürüzsüz ve yağlı kalıntı bırakmaz. En hassas ciltler için şiddetle tavsiye edilir. Ekstraksiyonlarda buhar yerine idealdir.

sp8.jpg

Olimax Relaxing Oil
Olimax rahatlatıcı yağı
Zihinsel yorgunluğu gidermeye yardımcı olan sakinleştirici özelliklere sahip yağların karışımı. Rahatlatıcı ve stres önleyici tedavilerde tamamlayıcı olarak çok uygundur.

bottom of page