top of page

Anubis, cilt bakımınızda eşsiz deneyimler, Size özel profesyonel ürünler...

1982 Yılında kurulmuş olan Anubis firması, başlangıçta sadece İspanyol Tüketicilerin ihtiyacını karşılamış, ürünün başarısı, beğenilmesi ve büyüyen markasıyla kısa sürede tüm Dünya’da kullanılan ve aranılan bir ürün olup kendi pazarında hızla gelişmiş ve birçok başarıya imza atmıştır. İleri teknolojiye sahip Labaratuvarı, başarılı ar-ge ekibiyle sürekli yenilenmeye devam etmektedir.

Anubis ürün yelpazesi oldukça geniş olup cilt bakım ürünleri, vücut bakım ve şekillendirici ürünleri, SPA ürünleri, Erkek serisi ve yeni ayağı olan ANUBİS-MED adı altındaki doktor uygulamaları için geliştirilmiş olan, asit peelingler, mezoterapi serumları, saç kaybı yaşayanlar için ve saç ekimlerinden sonraki bakım süreci için özel geliştirilmiş olan saç serisi ile sektördeki tüm ihtiyaçları tek marka altında karşılayarak ürün bütünlüğü, genişliği ve bayilere tek muhatap ile işletme kolaylığı sağlamayı hedeflemiştir.

Firmamız Venere Medikal Estetik, Anubis firması ile aynı frekansta ve aynı çalışma heves ve ilkelerine sahip olup, markanın tüm imkanlarını kendi imkan ve ekibiyle birleştirerek, Türkiye’deki pazarda kendine çok hızlı bir yer edinmiş ve sürekli yukarı hareket eden ivmesiyle, sektördeki siz değerli bayilerimizin beğenisini kazanmış ve Dünya’da en çok satan ikinci ülke olmaya birinci yılının sonunda sağlamıştır. Siz değerli bayilerimizin ve nihai tüketicilerimizin bize olan güveni ve desteğinin her an farkında olan firmamız çok daha iyi hizmetler ile hep yanınızda olmak için Venere ailesi olarak çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.

Bize güvendiğiniz ve bizimle olduğunuz için, teşekkür ederiz.

.

bottom of page