top of page

Biz kimiz?
10 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübelerle kurduğumuz Venere Medikal Estetik, Türk dermokozmetik sektöründe istikrarlı ve titiz çalışmaları ile hizmet vermektedir. 2011 yılında Türkiye mümessilliğini aldığı, İspanyada 1982`den beri üretilen dünyanın 5 kıtasında 38 ülkede sevilerek kullanılan en iyi cilt bakım ürünlerinden olan ANUBİS ile  Türk dermokozmetik sektöründeki tüm ihtiyaçları karşılamayı hedeflemiştir. O günden bu yana güçlenen kadrosu daha iyi hizmetler sunmak için günden güne daha fazla çaba sarf etmektedir. Sorumluluklarımız, verdiğimiz sözler, satış sonrası hizmet  gibi vazgeçilmez değerlerimiz bizi Türkiye’nin 40’dan fazla ilinde hizmet verir konuma getirdi.

 

Ne yapıyoruz?
Hizmetlerimizde bilim, gelişim ve kaliteden asla ödün vermiyoruz.
Profesyonel eğitim, satış pazarlama, teknik ve yönetim kadromuz ile; poliklinikler, hastanelerin estetik bölümleri, sağlık kulüpleri, spa, welness center, thalassotheraphy, güzellik enstitüleri gibi sektördeki tüm hizmet kuruluşlarının ürün, eğitim ve danışmanlık alanında hizmetinizdeyiz.
Alanımızda lider yapısı ile ürünlerimizi en geniş yelpazede tutmayı hedefliyor ve 200`den fazla ANUBİS ürün çeşidiyle hizmet veriyoruz.
Ürün ve hizmetlerimizin yenilikçi oluşu, satış noktalarımızı seçerken gösterdiğimiz titizlik ile güzellik ve mükemmelliğe sahip olmak isteyenlerin daimi markası oluyoruz.

Amacımız:
Amacımız çok hızlı ve sürekli gelişen dünyada; müşterilerimizin beklentilerini anlamak, ihtiyaçlarını  tespit etmek ve taleplerinden fazlasını arz ederek, birlikte büyüyüp gelişmek.

bottom of page