top of page
> ASR Cilt Yenileyici Tedavi

ASR Cilt Yenileyici Tedavi

asr.jpg

Sunum

Berrak, şeffaf, düşük viskoziteli solüsyon. 

Yoğunluk ; ph 6,5-7,5    1010- 1030 gr/ml

steril

sunum: 5 flakon/kutu

Tanım

Yüksek hyaluronik asit oranı ve 50’nin üzerinde aktif içeriğiyle anti-aging kokteyli hücre çoğalmasını ve HAM (Hücreler Arası Madde) sentezini artırır. Böylece cildin yaşlanma işaretlerini onarır, esnekliğini ve yumuşaklığını yeniden kazandırır, dokuları güçlendirir. Kolajen ve elastinin lif üretimini ve yeni hücre oluşumunu teşvik eder.


Sonuçlar

• Kırışıklıkları ve ifade çizgilerini düzleştirir.

• Cilt rengini açar.

• Yüzey pürüzlerini azaltır.

• Cilt gözeneklerini sıkılaştırır ve cildin dokusunu iyileştirir.

• Cildi daha esnek ve daha gergin hale getirir.

• Cildi yeniden canlandırır ve nemlendirir.


Belirtiler

• Cilt yaşlanması

• İfade çizgileri ve kırışıklıklar

• Ciltte su kaybı ve kuruluk

• Ciltte canlılık kaybı

• Doku tonunda eksiklik

• Genişlemiş gözenekler


Uygulama

• Birinci periyot*:

İlk bir ay boyunca haftada 1 uygulama

• İkinci periyot*:

İkinci ay boyunca 2 haftada 1 uygulama

*Tedavi aralıkları ve dinlenme dönemleri uzman yönergelerine göre değişiklik gösterebilir.

 

Bileşim

Ana aktif içerikler

4 büyüme faktörü

Sh-oligopeptide-1 : Yeni hücreler oluşturarak kırışıklıkları ve ifade çizgilerini azaltır ve yok eder. Hücresel düzeyde dirilik ve enerji vererek cilt tonunu iyileştirir. Cildi besleyerek yeniden ışıltı verir ve genç bir görünüm kazandırır. Dokunun yenilenmesini ve yeni hücrelerin oluşumunu sağlayarak yara izlerini kaybeder.

Sh-oligopeptide-2 : Yeni hücreler oluşturarak kırışıklıkları ve ifade çizgilerini azaltır ve etkin şekilde yok eder. Cilde güç ve esneklik kazandıran kolajen ve elastin oluşumunu tetikler. Cilt dokusunu iyileştirir.

Sh-polypeptide-1: Yeni hücreler oluşturarak kırışıklıkları ve ifade çizgilerini azaltır ve etkin şekilde yok eder. Cildin iyileşmesi, onarımı ve normal gelişiminde etkendir. Cilde güç ve esneklik kazandıran kolajen ve elastin oluşumunu tetikler. Periferal kan dolaşımını sağlar.

Sh-polypeptide-2: Cilt üzerinde koruyucu etkiye sahip serbest radikalleri nötralize eden güçlü antioksidan. Cilde gerilme etkisi sağlar. Yeni hücreler oluşturarak kırışıklıkları ve ifade çizgilerini azaltır ve etkin şekilde yok eder.

1 Biyomimetik Peptid

Copper tripeptide-1: Cildin kalınlığını artırarak ve kırışıklıkları azaltarak yaşlanma etkilerini geri çevirir.

Hyaluronic Acid: Dokularda optimum nemlenme sağlayarak esneklik kaybını engeller, yeni kolajen ve elastin üretimini destekler. Periferal kan dolaşımını sağlar.


Vitaminler

Retinyl Palmitate, Sodium ascorbate,Niacinamide, Pyridoxine, Thiamine Nitrate, Biotin,Tocopherol, Riboflavin, Aminobenzoic Acid, Inositol, Cyanocobalamin, Menadione, Calcium Pantothenate,Folic Acid


Amino Asitler

Aminobutyric Acid, Aspartic Acid, Asparagine, Glutamic acid, Alanine, Arginine, Glycine, Cystine, Glutamine, Isoleucine, Hidroxyproline, Histidine, Methionine, Leucine Lysine, Proline, Ornitine, Phenylalanine, Threonine, Serine, Valine, Taurine, Triptophan, Tyrosine


Mineraller

Calcium Clorhide, Magnesium Sulfate, Sodium Hydroxide, Potassium Clorhide, Sodium Dihydro- genphosphate Dihydrate


Koenzimler

Coenzyme A,,Nicotinamida,,Adenin Dinucleótido,(NAD), Thiamine,Diphosphate,(Cocarboxhylase),,Disodium,Flavine Adenine,Dinucleotide (FAD)


Nükleik asitler

cAMP (Adenosine,Cyclic Phosphate),Cytosine,Thymine


Antioksidanlar

Glutathione,Sodium ascorbate Vitamin C)

asr1.jpg
bottom of page