top of page
> Yüz Bakımı > Effectivity Line

Effectivity Line

HAVYAR, İNCİ, ALTIN VE ELMASLAR.


CİLT BAKIMINDA GÖZ ALICI SONUÇLAR SAĞLAYAN LÜKS BİLEŞENLERDEN OLUŞAN HIZLI SERİ.
Altın, cildin savunma sistemini güçlendirir ve kırışıklıkları azaltan hücre yenilenmesi mekanizmasını aktif hale geçiren bir sinyalin iletimiyle ilişkilidir. Elmas, önemli bir hücre gençleştiricidir. Altınla birlikteliği, mimik çizgileri ve yaşlanma izleri ile mücadelede mükemmel ve çok etkili bir eşleşme yaratır. Havyarın kozmetik sırrı ise içeriğinde yüksek oranda yüksek besleyicilikte ve yenileyici özelliğe sahip amino asitler, peptitler, proteinler, gerekli yağ asitleri ve eser elementler bulundurmasıdır.  Diğer yandan inci yüksek nemlendirici, yaşlılık karşıtı, besleyici, onarıcı ve yenileyici etkilere sahip kalsiyum, proteinler, amino asitler, eser elementler ve polisakkaritler yönünden zengindir.

ef1.jpg

EFFECTIVITY ALTIN MASKE
Altın, havyar ve inci maskesi.
İdeal yaşlılık karşıtı bakım. Lüks ve etkili bileşenlerin yanı sıra cilde yoğun bir ışıltı ve çekicilik kazandıran altın pırıltıları içeren profesyonel kullanıma yönelik jel maske. Keyif veren bir uygulamayla cildi tamamen temizler, ışığı yansıtarak ciltte göz alıcı görünüm sağlayan altın renkli bir ton bırakır.
20 ml. / 200 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

ef2.jpg

TENSO ALTIN KREM
Sıkılaştırıcı, kırışıklıkları açan ve dolduran kompleks üç etkili krem.
Cilt üzerinde çift etkili kırışıklık karşıtı etki sağlayan özel formüle sahip gerici kırışıklık karşıtı krem: GERME ETKİSİ + KIRIŞIKLIK DOLDURUCU ETKİ. Yüz kaslarının gerginliğini kaybetmesine yardımcı olarak mimik çizgilerini giderir, cildin sıkılığını ve pürüzsüzlüğünü arttırır.
60 ml./150 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

ef3.jpg

EFFECTIVITY HAVYAR VE İNCİ KREMİ
Canlandırıcı krem
Kaybettiği elastikiyeti, nemi ve parlaklığı geri kazandırır. Yoğun nemlendirme ve besleme özelliği sayesinde çoklu yaşlanma belirtilerinin görünümünü önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur.Cilt tüm ihtişamıyla canlanır ve parlar. Güneş koruyucu içerir.
60 ml.

ef4.jpg

GÖZ ÇEVRESİ İÇİN HAVYAR VE İNCİ KREMİ
Havyar ve inci içeren yenileyici göz çevresi kremi.
Göz çevresini derinlemesine besler, kırışıklıkları önler ve tedavi eder, şişlik ve morlukları giderir, mimik çizgilerini açar, yeniden genç ve ışıltılı bir görünüm sağlar.
18 ml. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

ef5.jpg

HAVYAR VE İNCİ SERUMU
Havyar ve inci içeren nemlendirici ve gençleştirici serum.
Ciltteki uyarımı ve yeniden canlanmayı aktifleştiren ve hızlandıran ipeksi yapıda onarıcı serum. Cilde mineral sağlar, dengeleyici özelliklere sahip olup içeriği vitaminler açısından zengindir. Destekleyici ve tazeleyici etki gösterir.
40 ml.

ef6.jpg

HAVYAR VE İNCİLİ CİLT SOYUCU
Alfa hidroksi asitler, havyar ve inci içeriğine sahip gençleştiren cilt soyucu ürün.
Gençleştiren, dinlendiren ve cilt kızarıklıklarını engelleyen gümüşsü cilt soyucu jel. Kırışıklıkları ve sarkmaları azaltır, cildi parlaklaştırır ve pürüzsüz yapar. Hücrelere daha fazla oksijen sağlayacak ve hücre yenilenmesini arttıracak biçimde cildi derinlemesine besler.
20 ml. / 75 ml. PROFESYONEL KULLANIM.

bottom of page