top of page
> Yüz Bakımı > Excellence

Excellence

KORUYUCU, ONARICI, BESLEYİCİ VE DESTEKLEYİCİ KOMPLE YAŞLILIK KARŞITI SERİ


Yaşlanmayı önler ve tedavi de, bütün cilt tiplerine uygun olup, her türlü özel problemde kullanılabilir. Dört etkili çözüm: Şehir yaşantısının günlük yıpratıcı etkilerine karşı Q10 koruması. 3T; çevresel ajanlar nedeniyle hasar görmüş cildi onarır. Marine Essence; deniz esaslı bileşenler sayesinde sıkılık. Glycoviar; yaşlanan ciltlerin havyar ve alfahidoksi asitlerle beslenmesini ve yenilenmesini sağlar.

ex1.jpg

EXCELLENCE AQUA KÖPÜK
Aleo vera içeren tazeleyici üç etkili köpük.
Cildi temizler, güçlendirir ve nemlendirir. Formülünde bulunan yaşlanma karşıtı ajanlar cildi nemlendirip canlandırırken aynı zamanda hücre yenilenme döngüsünü aktifleştirir. En hassas ve narin olanlar da dahil olmak üzere bütün cilt tipleri için tavsiye edilir.
200 ml.

ex2.jpg

BIO RETİNOL KONSANTRESİ
Vitamin A içeren oksit giderici (antioksidan), serbest radikal karşıtı konsantre ürün.
Hücre ve dokuları yeniler. Oksit giderici (antioksidan) özelliktedir, serbest radikallerin oluşmasını engeller. Cildin esnekliğini, canlılığını, yumuşaklık ve pürüzsüzlüğünü attırır. Yenileme etkisini yoğunlaştırması sebebiyle kesinlikle Q10 retinol krem ile birlikte kullanılması önerilir.

ex3.jpg

EXCELLENCE Q10 RETİNOL KREM
Serbest radikal karşıtı koruyucu ve yenileyici krem.
Q10 koenzim, vitaminler ve nemlendirici ajanlar cildin doğal savunma işlevlerini aktif hale geçirerek cilt yapısını onarır ve cildin yaşlanmasına neden olan serbest radikalleri nötrleştirerek hücrelere enerji sağlar.
60 ml. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

ex4.jpg

EXCELLENCE BIO LIFTHING KONSANTRE
Kollajen içeren destekleyici ve gerdirici konsantre ürün.
Kollajen içeren gerdirici etkiye sahip konsantre; etkisini yoğunlaştırması sebebiyle Marine Essence krem ile birlikte kullanılması önerilir. Desteklenmesi gereken sarkma izleri bulunan he türlü cilt tipi için uygundur.
20 ml.

ex5.jpg

EXCELLENCE MARINE ESSENCE KREM
Deniz planktonu içeren nemlendirici ve destekleyici krem.
PHYTOZOO PLANKTON COMBI özel Anubis formülü ile: Hayvansal ve bitkisel planktonları birleştiren yoğun konsantrasyona sahip deniz esaslı aktif bileşenler: Besleme ve yeniden yapılandırma özelliği.
60 ml. / 200 ml. PROFESYONEL KULLANIM. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

ex6.jpg

EXCELLENCE BIO GLYCOVIAR KONSANTRESİ
Havyar ve alfa hidroksi asitler içeren gençleştirici konsantre.
Bu iki fazlı konsantre, Glycoviar kremin ideal tamamlayıcısıdır. Kremin etkisini yoğunlaştırır; donuk ve canlılığını yitirmiş ciltler için uygundur. Asitler (% 5) ile havyarın (%15) etkisini bileştirir.
20 ml.

ex7.jpg

EXCELLENCE GLYCOVIAR KREM
Havyar ve alfa hidroksi asitler içeren besleyici ve gençleştirici krem.
Özel Anubis GLYCOVIAR COMPLEKS formülüne sahip yaşlılık karşıtı krem: Cildi daha genç, parlak ve canlı yapacak biçimde havyar özütünün besleyici ve yenileyici etkisi ile alfa hidroksi asitlerin oksijen verme etkisini birleştirir.
60 ml. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

ex8.jpg

EXCELLENCE GÖZ ÇEVRESİ MASKESİ
Mentol, kafein ve elastin içeren göz çevresini gerdiren ve şişlikleri gideren maske
Göz çevresindeki şişkinlikleri, kırışıklıkları, mimik çizgilerini ve yorgunluk izlerini azaltır. Sıkılaştırıcı etkiye sahiptir, tazeleyici ve rahatlatıcı/stres giderici özelliktedir. Cildi aktif bir biçimde canlandıran, yenileyen, sıkılaştıran ve dinlendiren bu bakım ürünü, tazeleyen ve kolay nüfus eden bir yapıya sahiptir.
20ml.

ex9.jpg

EXCELLENCE GÖZ ÇEVRESİ KREMİ
Kafein, iyot ve kollajen içeren göz çevresi sıkılaştırma kremi.
A, C ve E vitaminleri ile kollajen, elastin, iyot ve kafeinin yenilikçi bileşimi sayesinde son derece etkili şişlik giderme, sıkılaştırma ve rahatlama/stres giderme etkilerine sahiptir.
20 ml. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

bottom of page