top of page
> Yüz Bakımı > Regul Oil

Regul Oil

KİRLERİ VE FAZLA SEBUMU DENGELER, NORMALLEŞTİRİR VE EMER.

Yağlı, seboreik ve sivilceli ciltler için yağ bezi düzenleyici, yeniden dengeleyici ve arındırıcı seri. Serinin tamamında özel bir Anubis formülü kullanılmıştır. Bitkisel Tioxolone, şerbetçiotu ve dulavratotu bitkisel özütleri ve çay ağacı yağı ile bir araya getirilen komple tioxolone etkisi. Gerçekten etkili bir biçimde siyah nokta oluşumlarını tedavi eder ve engeller. Sonuç: sağlıklı, taze ve ışıltılı bir cilt. 

ro1.jpg

REGUL  OIL TEMİZLEME KREMİ

Tioxolone ve dulavratotu özütleri içeren temizleme ve arındırma kremi. Kirleri ve fazla sebumu (yağ bezi salgısı) gideren yumuşak kremsi sabun. Cildi normalleştirir, siyah nokta oluşumunu engeller. Ciltte parlayan noktaları matlaştırır, cilde anında tazelik ve parlaklık verir. 200 ml.

ro2.jpg

REGUL  OIL DENGELEYİCİ KONSANTRE ROLL-ON

Dengeleyici roll-on. Doğrudan noktaya uygulanır. Roll – on olarak tasarlanmış kullanımı kolay tedavi edici ürün. Siyah nokta ve sivilce tedavisinde muazzam sonuçlar sağlar. Yüksek oranda iyileşmelerini ve kaybolmalarını sağlar. Keratolitik  ve antiseptik özelliklere sahiptir. Ciltteki izleri yatıştırır ve cildi yeniler.
Gözle görülür sonuçlar. 10 ml.

ro3.jpg

REGUL  OIL DENGELEYİCİ KONSANTRE  +

Tioxolone allantoin , dulavrototu özütleri ve vitamın A içeren yeniden dengeleme kompleksi. Sebum ( yağ bezi salgısı ) üretimini ve enzimatik faaliyeti ndüzenleyen konsantre ürün olup , nazik keratolitik ve antiseptik özelliklere sahiptir. Ciltte bulunan izlerde iyileşme sağlar ve cildi yeniler. 6 ampül 5 ml. PROFESYONEL KULLANIM. 

ro4.jpg

REGUL  OIL ARINDIRICI LOSYON

Tioxolone ve dulavratotu özütleri içeren arındırma ve sıkılaştırma losyonu. Arındırıcı, sıkılaştırıcı ve antiseptik özellikte bir losyondur. Yüzün tamamına veya bölgesel olarak uygulanabilir. Aşırı sebum üretimini normale döndürür ve düzenler. Parlayan noktalara yol açmadan canlılık ve ışıltı verir. Allontoin içermesi sayesinde sivilce izlerini onarır.  250 ml / 400 ml.

ro5.jpg

REGUL  OIL   NEM DENGELEYİCİ SERUM

Tioxolone çay ağacı yağı ve dulavratotu özütleri içeren dengeleme kompleksi. Cildi dengeler normalleştirir ve nemlendirir. Gerçekten etkili bir biçimde siyah nokta oluşumlarını engeller. Hafif ve yağ içermeyen yapısı ile uzun süreli matlaştırıcı etkiye sahiptir. 40 ml / 200 ml.

bottom of page