top of page
> Yüz Bakımı > Shining Line

Shining Line

KORUR, BEYAZLATIR VE IŞILTI VERİR

Cildinizdeki ışığın keyfine varın, yüzünüz ışıldasın.
Bölgesel olarak koyu renk lekeler içeren aşırı güneşe maruz kalmış, ilaç tedavisi görmüş, hamilelik veya cildin yaşlanması nedeniyle, aşırı pigmentasyon görülen ciltlere yönelik leke giderici, beyazlatıcı seri. UV ışınlarına karşı tam koruma. TRİASİT ARBUTİN KOMPLEKS İÇEREN komple Anubis formülü: Kojik asit ve fitik asit, alfa hidroksit asitler ve arbutin cildin parlaklığını ve ışıltısını arttırır, cilt renk tonunda homojenlik sağlar.

w1.jpg

SHINING LINE BEYAZLATICI KREM
Güneşe karşı tam koruma sağlayan, beyazlatıcı ve leke giderici (depigmentasyon) krem.
Maksimum güneş koruması sağlayan fiziksel filtreye sahip, cildin parlaklığını ve doğal rengini koruyan leke azaltıcı gündüz kremi. Dinlendirici ve tıkanıkları gideren etkisiyle komple bir gündüz bakımı sağlar.
60 ml. GÜNEŞ KORUYUCU İÇERİR.

w2.jpg

SHINING LINE BEYAZLATICI EMÜLSİYON
Ayı üzümü özütü içeren beyazlatıcı ve leke giderici (depigmentasyon) emülsiyon.
Cildin parlaklığını arttıran ve ciltteki koyu renkli lekeleri tedavi eden sıvı emülsiyon. Yüksek beyazlatma ve tazeleme etkisine sahiptir.
50 ml. GECE KULLANMANIZ TAVSİYE EDİLİR.

w3.jpg

SHINING LINE BEYAZLATICI SERUM
Beyazlatıcı, cilt lekelerini giderici konsantre ürün.
Melanin üretimini sağlayan tirozinaz enzimini engelleyen dinlendirici serum. Aşırı pigmentasyon (renklenme) görülen cilt veya cilt bölgelerinin renginde genel bir açılma sağlar. Hücre yenilenmesini teşvik eder.
200 ml. POFESYONEL KULLANIM.

w4.jpg

BEYAZLATICI MELA5 KONSANTRE
Depigment beyazlatma konsantresi
Hedef etkiye sahip jel benzeri konsantre, melanin sentezi oluşum sürecine etki ederek lekelerin sayısını ve yoğunluğunu azaltır. Cilt tonunu homojen ve homojen bir şekilde aydınlatır, parlaklık verir.
6 ampül 5 ml. POFESYONEL KULLANIM.

bottom of page