top of page
> Yüz Bakımı > Total Hydrating

Total Hydrating


Hydromanil ve Hyaluronic asit sayesinde çift etkili sinerji yaratır. Cilde anında hidrasyon sağlarken , serbest radikallere karşı korur ve cildi pürüzsüz ve elastik göstermek için dokuların yeteneğini güçlendirir.

th1.tif

Total Hydratıng Cleansing Cream Gel

Konforlu ve akıcı bir uygulama sağlayan krem jel dokulu temizleyici jel. Yağlı bir kalıntı bırakmadan derinlemesine temizler ve hidrolipidik katmanı en ideal şekilde dengede tutar. Hem yüzeyde hem derinlemesine nemlendirici etki sağlar. Paraben ve mineral yağlar içermez. 250 ml

th2.tif

Total Hydrating thermal Toner
Serinletici ve yenileyici etkiye sahip tonik losyon. Çabucak emilir, anında nemlendirme sağlar, ürün kalıntısı bırakmaz. Hidrolipidik katman dengesini koruyarak ve kuruluk , nem kaybı, tahriş ve kızarıklığı engelleyerek ph ‘ı dengeler. 250 ml

th3.tif

Total Hydrating Bi-Gel 
En hassas ciltlerde dahil olmak üzere her tür cilt tipine uygundur. Yüzeyde anında nemlendirme sağlar. Ard arda nemlendirici içerikleri serbest bırakarak cildin daha derin bölgelerine ulaşır. Daha sağlıklı daha pürüzsüz bir cilt sağlar. Paraben ve mineral yağ içermez. 50 ml.

th4.tif

Total hydrating Kollajen Maske 
Nemlendirici ve destekleyici maske.
Cildin esnekliğini ve pürüzsüzlüğünü arttıran, kirleri emen kollajen esaslı nemlendirici yüz maskesi. Hidrolipidik tabakayı onarır, bağ dokuyu arındırır, sağlamlaştırır ve bu dokuda esneklik sağlar.
200 ml.

bottom of page